otrdiena, 2011. gada 18. oktobris

Tuvojas Labo Darbu Nedēļa 2011


No 16.-23.okotobrim
Labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” un biedrība Charity.lv aicina Jūs pievienoties „Labo darbu nedēļai” un tās idejai – veicināt palīdzēšanas kultūru Latvijā!


Projekta ideja.
Visā Latvijā nedēļas garumā, no 2011.gada 16. – 23.oktobrim, jau trešo gadu, tiks atzīmēta Labo darbu nedēļa, kuras laikā ikviens tiek aicināts sniegt palīdzību līdzcilvēkiem un vairot palīdzēšanas kultūru valstī. Akcijas mērķi ir aizsāktās palīdzēšanas kustības popularizēšana un izvēršana, cilvēku rosināšana uz savstarpēju atbalstu, tādejādi vairojot pozitīvos mirkļus gan devējiem, gan saņēmējiem, un projekta pārvēršana par tradīciju. Akcijas laikā pastiprināta uzmanība tiks pievēsta palīdzības sniegšanai bez liela finansiāla ieguldījuma.

Norise. Labo darbu nedēļa aizsāksies 16.oktobrī, ar HK Dinamo Rīga Labo darbu spēli Arēnā Rīga. Nedēļas laikā Palīdzēsim.lv kopā ar Inovācijas izglītības centru Ideja un saviem brīvprātīgajiem rīkos meistarklases Bērnu slimnīcā, Zālītes speciālajā internātskolā, sociālās aprūpes centrā Teika, dosies uz dzīvnieku patversmi „Līči”. Noslēguma pasākumā apvienosies aprūpē esošie bērni, jaunieši, brīvprātīgie, atbalstītāji, sabiedrībā zināmi cilvēki, lai veiktu dažādas aktivitātes.

Visas nedēļas garumā izmantojot medijus un sociālos portālus, aktīvi aicināsim iesaistīties visu sabiedrību, pašiem veicot savus labos darbus.

Šogad īpaša vērība tiks pievērsta skolām, uzņēmumiem un nevalstiskajām organizācijām, aicinot tās aktīvi iesaistīties.

Kā jau ierasts, Labo darbu nedēļas laikā, portālā „Draugiem.lv” darbosies Labo darbu skaitītājs (links: http://www.draugiem.lv/labo.darbu.nedela/) jeb saraksts ar izdarītajiem sirsnīgajiem darbiņiem. Tāpat akcijas laikā cilvēki tiks informēti par tiem, kam nepieciešama palīdzība – gan labdarības organizācijas mājas lapā www.palidzesim.lv, gan portālā www.draugiem.lv.

Visi, kuriem ir informācija par cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība, tiek aicināti rakstīt uz e-pasta adresi [email protected] jau tagad.

Savukārt, lai varētu parādīt citiem, cik labi ir palīdzēt un izdarīt kādu mazu, jauku darbiņu, ikviens var sūtīt foto ar palīdzības sniegšanas momentuzņēmumu uz e-pasta adresi [email protected].

Par labo darbu nedēļu iepriekšējos gados
Pirms diviem gadiem aizsākto akciju vērtējam kā ieguvumu visai sabiedrībai, jo pateicoties cilvēku aktivitātei un iniciatīvai Vairākos Latvijas pagastos uzņēmīgi cilvēki sarīkoja ‘vietējo’ labo darbu nedēļu, organizējot palīdzību sava pagasta iedzīvotājiem un rīkojot sakopšanas talkas. Projektā iesaistījās arī vairāk kā 70 skolas un sabiedriskās organizācijas, uzņēmumi, kā arī ģimenes, kas pašas iepriekš bija saņēmušas palīdzību no ”Palīdzēsim.lv”.

Šeit tikai daži no pozitīvajiem mirkļiem:


  • Daugavpils Universitātes pasniedzēji un studenti ciemojās Naujienas bērnu namā, nodrošinot dažādas atrakcijas, kā arī aizvedot saziedotos apģērbus un apavus, kā arī gardus kliņģerus un ābolus.  • Zaļupes biedrība Rupucīši izvadāja mantas trūcīgajiem iedzīvotājiem.  • Rīgas domes Labklājības departaments aktīvi aicināja savus darbiniekus un rīdziniekus ziedot siltos apģērbus bezpajumtniekiem.  • Vaboles 45.gaidu vienība vientuļai pensionārei Teklai Skrindai palīdzēja savest un sakraut malku un sakopa vientuļo cilvēku tuvinieku 6 kapu kopiņas Mukānu kapos.  • Savukārt Kalsnavas pamatskolā mācās bērni ar īpašām vajadzībām- Kāpēcīšu klase. Kādi 3.klases skolēni bija sarūpējuši daudz mīļu un jauku pārsteigumu viņiem - kopīgi notika mācību stundas, tika spēlētas dažādas spēles un Kāpēcīši tika pārsteigti ar mīļām pašizgatavotām dāvaniņām!
Šie un daudzi citi stāsti sildīja daudzas sirdis Labo darbu nedēļas laikā.

Vairāk info par Labo Darbu Nedēļu 2010:
http://blog.palidzesim.lv/search/label/Labo%20darbu%20ned%C4%93%C4%BCa

Arī šogad aicinām visus Latvijas iedzīvotājus aktīvi iesaistīties!

Darot kopā var izdarīt vairāk labu darbu!

Informatīvie atbalstītāji: draugiem.lv ; LTV 1; LTV7; TV24; 1.Baltijas kanāls, esilabs.lv; EHR; IEVA; Люблю, Суббота, LR 1, LR2, LR3, LR4, e-klase, F64.

Mūs atbalsta: HK Dinamo, Arēna Rīga, Dzirnas, Pulse Effect, Eiroawk, s-print, Veiters, Mdizains, RIC, Vc4, L’oreal, Staburadze, Mārtiņa Beķereja; Cidonija, Ādažu čipsi, MA1, Bite, Office day, Daile, Hills barība

Seko līdzi:
www.palidzesim.lv
www.draugiem.lv/labo.darbu.nedela/

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB