svētdiena, 2011. gada 13. novembris

Gatavojamies ZiemassvētkiemĪsi pirms otrās Adventes, Palīdzēsim.lv jauniešu klubiņš pulcējās, lai sagatavotu Ziemassvētku dāvaniņas saviem atbalstītājiem un "preces" Ziemsvētku labdarības tirdziņiem.

Uz meistarklasītēm sabrauca 12 mūsu aprūpē esošie jaunieši no Bauskas, Iecavas, Salaspils, Talsiem un Rīgas. Diena aizritēja spraigos darbos. Puiši un meitenes darbus nedalīja, visi darīja visu:). Krāsoja magnētiņus, cepa piparkūkas, apgleznoja tās, izšuva maisiņus, darināja dzīvnieciņus un gatavoja smaržīgās ziepītes. Darbus darot, runājāmies par to, cik svarīga ir izglītība, par nākotnes plāniem, par to, cik šāds darbiņš ir svētīgs – dod labumu visiem, gan darītājiem, gan saņēmējiem.

Mūsuprāt šādās meistarklasītēs tiek izkoptas ne tikai jaunas prasmes, bet bērni un jaunieši pilnveidojas, „aug” un mācās komunicēt gan savā starpā, gan ar pieaugušajiem (kas daudziem ir problēma). Mācās patstāvīgi pieņemt lēmumus, mācās būt radoši un aizmirst savu nevarību.

Visas šīs skaistās lietiņas jūs varēsiet pret ziedojumu iegādāties mūsu pasākumos Līvu laukumā, kā arī Arēnā Rīga visu decembri.

Vēlreiz un vēlreiz paldies HK Dinamo un Arēnai Rīga par atbalstu šādiem pasākumiem!

Liels paldies Mārtiņa Beķerejai par piparkūku mīklu!

Paldies par speciālajām cenām Homely.lv

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB