svētdiena, 2011. gada 13. novembris

Labdarības pasākums „Būsim kopā!”Valsts sociālās aprūpes centra „Rīga” filiālē „Teika”, kas atrodas Rīgā, Stāmerienas ielā 4, pašreiz uzturas 88 bērni, pusaudži un jaunieši vecumā no 1 līdz 23 gadiem, kuriem ir redzes, dzirdes, valodas, kustību un garīgās attīstības traucējumi.

Lai saziedotu nepieciešamos līdzekļus un mantas valsts sociālās aprūpes centra „Rīga” filiālē „Teika” nepieciešamo lietu iegādei, 2011. gada 25. novembrī plkst. 18.00 Rīgas Teikas vidusskolas (Aizkraukles iela 14) lielajā zālē notiks labdarības koncerts „Būsim kopā!”, kurā uzstāsies Latvijā populāri mūziķi un mākslinieki: „Okartes akadēmijas” uzvarētāja un daudzu starptautisku vokālistu konkursu laureāte Samanta Tīna un dzīvespriecīgais mūziķis Mārtiņš Grunte, perkusionists Nils Īle ar bērnu un jauniešu afroperkusionistu grupu „Safara”, bērnu mūzikas skola „Namiņš”, dejotājs Oļegs Puzikovs ar grupu , jaunais dziedātājs Dāvids Kalandija, kas Gruzijas TV vokālistu šovā ieguva godalgotu vietu, TV šova dziedošā Dimantu, kā arī Rīgas Teikas vidusskolas jaunie talanti. Koncertu vadīs aktieris un režisors Gundars Silakaktiņš.

Ieeja pasākumā 1 lats. Papildus ieejas biļetes maksai, kura tiks nodota VSAC „Rīga” filiāles „Teika” audzēkņu attīstībai, būs iespēja ziedot naudu ziedojumu lādītē, kura Rīgas Teikas vidusskolas vestibilā atrodīies no 14. novembra.

Koncerta organizatori uzsver, ka visi mūziķi ar prieku piekrita piedalīties koncertā un izteica cerību, ka arī viņu draugi un draugu draugi atradīs iespēju apmeklēt šo pasākumu.

Visi ienākumi, kuri tiks iegūti no ziedojumu lādītes un pārdoto biļešu daudzuma, tiks dāvināti filiālei „Teika”, lai jau Ziemassvētkos filiāles bērni un jaunieši varētu priecēt ar krāšņu koncertu.

Pasākumu organizatoru e-pasta adrese: [email protected],
tālr. 20222221, 22012081.
Jaunākā informācija par pasākuma norisi: http://www.rtv.lv/, www.twitter.com/busim_kopa.

Atbildīgās personas: Uldis Tomass Šimens un Liene Binde
(Rīgas Teikas vidusskolas skolotāji)

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB