svētdiena, 2011. gada 13. novembris

Pērc sarkano lentīti Body Shop veikalos un atbalsti ģimeni, kura cietusi no HIV!
Labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” un veikalu tīkls The Body Shop aicina iesaistīties cīņā pret HIV, atbalstot "Palīdzēsim.lv" aprūpē esošo ģimeni, kurā divu bērniņu vecāki ir inficējušies ar HIV.
Irīnas ģimene dzīvo ārpus Rīgas. Irīnas vīrs daudzus gadus atpakaļ inficējies ar HIV un inficējis arī Irīnu.

Ģimenē aug divi bērni – 11 gadīga meitenīte un 2 gadīgs puisītis. Kad abi vecāki inficējušies, bijuši jau 36 gadus veci. Vecākā meitene ir Irīnas pirmais bērniņš. Puisītis – piedzimis īstā laimes krekliņā, diviem vecākiem, kuri abi ir inficējušies ar HIV pastāv ļoti liels risks arī gaidāmajam bērniņam pārmantot šo infekciju. Tomēr puisītis piedzima vesels! Pastāvēja vēl vairāki faktori, kas varētu pastiprināt šo iedzimšanu: puisītis piedzima pats, nesagaidījis „ķeizargriezienu” (sievietēm, kuras ir inficētas ar HIV neļauj pašām dzemdēt), kad mamma gaidīja puisīti, viņai bija jau 43 gadi.

Šobrīd situācija ģimenē ir diezgan smaga, jo abi vecāki ir invalīdi, saņem valsts apmaksātus medikamentus, vīrs pats vairs nevar pārvietoties un arī Irīna veselības problēmu dēļ nevar strādāt. Vecākā meitenīte darba dienās dzīvo pie vecmāmiņas Rīgā, jo vecāku dzīves vietā ir liela šaurība (1-istabas dzīvoklī mitinās 5 cilvēki). Mazais brālis iet bērnu dārziņā.

Meitenītei ir redzes problēmas. Sadzīves apstākļi ģimenē ir smagi. Ģimene iztiek no valsts piešķirtajiem pabalstiem. Protams, ar to pietiek izdzīvošanai, bet ne dzīvošanai.

Bērni nekad nav bijuši Cirkā vai Akvaparkā. Meitenītei ļoti patīk daiļslidošana.

Arī ziemas drēbes un apavi bērniem noderētu:

Meitenīte 35/36 izm., 146-154 cm
Puisītis 25/26 izm., 90-96 cm

Ziemā bērniem ļoti nepieciešami vitamīni.

Iesaistoties šajā akcijā un iegādājoties sarkano lentīti, ikviens var palīdzēt šiem bērniem ieraudzīt gaišāku nākotni!

Akcija līdz 11.decembrim visos The Body Shop veikalos!
Vari atbalstīt šo ģimeni ziedojot arī organizācijas kontā.

Palīzēsim!

12.12.2011. Paldies visiem, kas iegādājās The Body Shop veikalos sarkanās lentītes! Uz šo dienu veikalos nopirktas 609 sarkanās lentītes! Tas nozīmē 609 Ls tiek novirzīti palīdzībai šai ģimenei.
Paldies arī The Body Shop veikala "Spice" meitenēm - par savu dāvaniņu ziedošanu ģimenei!

14.12.2011. Apciemojām vecāko meitiņu (11 gadi) un viņas vecmāmiņu. Lai meitene varētu netraucēti mācīties un dzīvot nedaudz labākos apstākļos, darba dienās viņa ir apmetusies pie vecmāmiņas Rīgā. Vienīgie ienākumi abām ir vecmāmiņas pensija 140 LVL.
Meitene ļoti priecājās par veikala The Body Shop dāvaniņām, Zviedru meiteņu sarūpētajiem adījumiem, Staburadzes saldumiem un Stenders vannas bumbām.
Par The Body Shop „Sarkanās lentītes akcijā” saziedoto naudiņu mēs plānojam iegādāties meitenei nepieciešamās lietas: organismu spēcinošus vitamīnus un zivju eļļu, zeķubikses, čības, ziemas zābakus, džinsu bikses. Meitene dejo baleta studijā, kas viņai sagādā lielu prieku. Mēneša maksa ir 10 LVL, un mēs palīdzēsim apmaksāt arī to. Meitenes lielākais sapnis ir pabūt īstā baletā – Latvijas Nacionālajā operā, arī šo sapnīti sadarbībā ar LNO mēs piepildīsim!
Palīdzēsim arī mazajam brālītim, konsultējoties VC4 medicīnas centrā pie dažādiem speciālistiem.
Vēlreiz no sirds paldies visiem The Body Shop darbiniekiem un ziedotājiem!

Iegādāties Sarkano lentīti The Body Shop veikalos, tādejādi atbalstot šo ģimeni, jūs varat vēl visu decembri!

2012.gada februāris
Bērniem ir iegādāti medikamenti un vitamīni par kopējo summu 136,90 LVL. Apmaksājām meitenes baleta studijas par summu 20 LVL (4 mēnešiem). Februāra sākumā piepildījās meitenes sapnis – kopā ar vecmāmiņu pateicoties LNO dāvātajām biļetēm viņas apmeklēja baleta izrādi „Gulbja ezers”. Brālītim ir norunāta vizīte pie Dr Meikšānes ar mūsu sadarbības partneru VC4 atbalstu.

2012. gada jūlijs 
Iegādājāmies lēcas un briļļu rāmjus meitenei  par summu 33,60 LVL un  medikamentus bērniem par summu LVL 35.64.
Liels paldies mūsu sadarbības partneriem Latvijas Amerikas Acu centram un Ilmas aptiekai par īpašajām cenām un lielajām atlaidēm!


2012. gada jūlijs  
Iegādāti medikamenti par summu 28,34 LVL.0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB