svētdiena, 2011. gada 13. novembris

Gaļinas ģimene

FOTOZIEDOJUMS: Rolfs Vendiņš


Gaļinas ģimenē ir 4 bērni: Nadja (14 gadi), Pāvels (11 gadi), Ruslana (6 gadi) un pavisam mazais brālītis Kirils (2 mēneši).
Ģimenē mamma cīnās viena pati par izdzīvošanu un bērnu izskološanu. Tētis dzīvo Krievijā, „apciemot” ģimeni atbrauc reti.
Kirils piedzima daudz par ātru. Mammas vēderā viņš sabija tikai nepilnus 6 mēnešus, puisēna svars piedzimstot bija tikai 1250 grami un viņš bija 40 cm garš. Kirils pats nevarēja elpot – viņa vietā elpoja mehāniskie aparāti. Pirmos mēnešus Kirils kopā ar mammu pavadīja intensīvās terapijas nodaļā, mamma ik pa trīs stundām gāja barot puisēnu, pati dzīvodama vecāku mājā. Puisēns lēnām atlaba, pats sāka elpot, pats arī ēst. Nu viņi visi ir mājās un gaida baltus Ziemassvētkus.
Nadja daudz palīdz mammai gan mājas darbos, gan pieskatot brāli un māsu, kā arī auklējot mazāko brālīti. Nadjai patīk dejot un piedalīties dažādās sacensībās.
Pāvelam, manuprāt, ir liela atkarība no datorspēlēm, visu šo laiku, kamēr ciemojāmies, viņš neatgāja no datora ne mirkli. Arī no skolas atnākot viņš neko citu nedara, un arī neredz citas iespējas, kā pavadīt brīvo laiku, un tas ir skumji :(.
Ruslana ir pati aktīvākā un draudzīgākā no bērniem. Izstāsta visu par to, kas viņu interesē, ko patīk un ko nepatīk darīt :).Kopā ar mums šoreiz bija arī raidījums SeMS un tā veidotāja Ketija. SeMS atveda ģimenei dažādas dāvaniņas, par kurām visvairāk priecājās Ruslana. Raidījuma sižetā vairāk arī uzzināsiet par mūsu darbības veidu, par to, kā tiek veidots jauns fotostāsts kopā ar fotogrāfu un kā ciemojamies „jaunā” ģimenē, kura lūdz atbalstu (tiklīdz būs pieejams raidījuma sižets, ievietosim linku)
Ģimene ir draudzīga, saliedēta un lūdz palīdzību mazajam brālītim. Šobrīd Kirilam visvairāk nepieciešamas:
- Zīdaiņa drēbītes, īpaši ziemas (kombinezons)
- Autiņbiksītes (2-5 kg)
- Mākslīgais pieniņš, Aptamil 1 (mamma diemžēl nav varējusi saglabāt iespēju pati barot)
- Attīstošās rotaļlietiņas (grabulīši, karuselītis u. tml.)
- Vienreizējie paladziņi
- Ģimene priecātos par galda spēlēm
- Nadja – par kosmētiku, rotaslietām, u.c. meiteņu lietām – un kas pārsteidzoši – lielu, lielu rotaļu lāci :)
- Ruslana vairāk par visu vēlas ar pulti vadāmu mašīnu (!) un lelli, kuru varētu ģērbt un barot kā bēbi
- Bērni nekad nav bijuši Līvu Akvaparkā, Cirkā vai Zoodārzā , priecātos apmeklēt arī hokeja spēli

Palīdzēsim!

MILZĪGS PALDIES GAĻINAS ĢIMENES EŅĢEĻIEM:

Ivars Siliņš - LVL 50,- (31.01.12.)

2011. nogale
Gaļinas ģimene ir saņēmusi atbalstu no daudziem atsaucīgiem cilvēkiem: drēbes, pārtiku, saimniecības lietas, rotaļlietas. Gada nogalē bērni pabija Līvu Akvaparkā.
Sirsnīgs paldies Laurai un viņas vecākiem un draugiem, kas sagādāja Ziemassvētku dāvaniņas un apciemoja ģimeni Ziemassvētkos!
Paldies visiem ziedotājiem un palīgiem!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB