piektdiena, 2012. gada 20. janvāris

Pasniegti hokeja kluba Dinamo Rīga labdarības pasākumā savāktie līdzekļi

FOTOZIEDOJUMS: Raimonds Volonts

18.janvārī, piedaloties DINAMO Rīga un SIA „Rīgas Nami" pārstāvjiem, tika pasniegti simboliski čeki par labdarības izsolē iegūto līdzekļu nodošanu nodibinājumam „PALĪDZĒSIM.LV”, invalīdu un viņu draugu apvienībai „Apeirons” un biedrībai „Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija”.

Hokeja klubs DINAMO Rīga sadarbībā ar SIA „Rīgas nami” 2011. gada 16. decembrī Rīgā, Melngalvju namā, rīkoja labdarības pasākumu „Ziemassvētku ieskaņas vakars”, kura ietvaros notika labdarības izsole.
Labdarības izsolē bija iespējams iegādāties "Dinamo Rīga" hokejistu iepriekšējās sezonas oriģinālos spēļu kreklus un hokeja inventāru ar hokejistu autogrāfiem, pavisam 23 priekšmetus. Kopējā izsolē iegūtā summa sasniedza vairāk nekā 3500 latus. Vislielākās naudas summas tika nosolītas par Sanda Ozoliņa kreklu – 460 lati, Krisa Holta kreklu - 420 lati, Aleksandra Ņiživija kreklu – 360 lati, kā arī Miķeļa Rēdliha un Mārtiņa Karsuma krekliem, kuri katrs tika nosolīti par 330 latiem.

Vakara gaitā pasākuma apmeklētājiem kopā ar DINAMO Rīga hokejistiem un treneriem bija iespēja baudīt operas solistes Evijas Martinsones, grupas „Bite’s Blues Band” mūziķu un vokālās grupas „Framest” priekšnesumus, kā arī Valmieras SOS ciemata bērnu vokālā un deju ansambļa „Evita” uzstāšanos.

Katra no labdarības organizācijām saņēma vienādu summu – 1171 latu. Ziedojums tiks izlietots gan invalīdu nometnes organizēšanai, gan SOS ciematos dzīvojošām ģimenēm un “Palīdzēsim.lv” rūpju bērnu atbalstam.

Sirsnīgs paldies pasākuma organizatoriem, atbalstītājiem un ziedotājiem!
Līdzekļus izmantosim „steidzamiem gadījumiem" - aktuālām nepieciešamībām, lai palīdzētu kādam no esošajiem bērniņiem vai „jaunajiem” bērniem. Par līdzekļu izlietojumu pastāstīsim fotostāsta veidā vai šeit.

Paldies!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB