piektdiena, 2012. gada 2. marts

Sasildīsim sirsniņas no 18.februāra līdz 31.martam Rīga Plaza

FOTOZIEDOJUMS: Emīls Desjatnikovs


No 2012.gada 18.februāra līdz 31.martam turpināsies Ziemassvētkos aizsāktā labdarības akcija “Sasildīsim sirsniņas”, kas norisināsies modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Akcijas mērķis ir palīdzēt organizācijas aprūpē esošajiem bērniem piepildīt kādu no sapnīšiem.

No 18.februāra, labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv veidotā fotoizstāde būs apskatāma Rīga Plaza 1.stāvā netālu no C ieejas. Šī jau ir trešā Palīdzēsim.lv fotoizstāde, kurā redzami organizācijas aprūpē esošie bērniņi, to vajadzības, vēlmes, kā arī prieka mirkļi par saņemto palīdzību Latvijas labāko fotogrāfu izpildījumā.

Labdarības akcijas ietvaros būs apskatāma fotoizstāde un brīvdienās, no plkst. 12:00 – 14:00, norisināsies tematiskās meistardarbnīcas, kā arī tiks rīkotas dažādas izklaides iespējas maziem un lieliem, konkursi un nodarbības. Pasākumos piedalīsies arī Latvijā pazīstami mākslinieki.

Apmeklētājiem būs iespēja ziedot Palīdzēsim.lv bērnu atbalstam, pretī saņemot kādu no bērnu darinātajām lietām.

Pasākumu kalendārs:

18.februārī, plkst.12:00-14:00
- Foto izstādes un labdarības akcijas atklāšanas svētki.
19.februārī, plkst.12:00-14:00 - Meistarklasītes un radošās darbnīcas: kartiņu izgatavošana, polimēra rotu izgatavošana, speciālo nozīmīšu izgatavošana;
mazākajiem bērniem – Rīgas rēvijas un Elme Masser Gass svētku baloni, grāmatu krāsošana.

25./26.februārī, plkst.12:00-14:00 - Ceļojums uz pasaku zemi
FOTOZIEDOJUMS: Gints Ivuškāns


Sadarbībā ar izdevniecībām Egmont Latvija un Zvaigzne ABC konkursi. Pasākuma apmeklētāji saņems vērtīgas balviņas. Norisināsies pasaku lasījumi kopā ar aktrisi Vitu Baļčunaiti. Radošās darbnīciņas – grāmatzīmju izgatavošana, nozīmīšu gatavošana, kā arī fotostūrītis.

3./4.martā, plkst.12:00-14:00 - Dzīvnieki ziemā
FOTOZIEDOJUMS: Raitis Plauks

Speciālistu stāstījumi par dzīvniekiem, par to pārziemošanas paradumiem. Informācija par dzīvnieku patversmēm. Nozīmīšu gatavošana, fotostūrītis, dzīvnieku gleznošana. Iespēja iepazīties ar suņu terapiju bērniem ar īpašām vajadzībām un satikt Pireneju kalnu suņus klātienē.

10./11.martā, plkst.12:00-14:00 - Latvija ziemā

FOTOZIEDOJUMS: Gatis Gierts

Speciālistu stāstījums par Zaļu Latviju, dabu, mežiem, augiem, dzīvniekiem un putniem. Radošās darbnīciņas – Latvijas kartes gatavošana no dabīgiem materiāliem. Konkursi, interesantas spēles saistītas ar Latviju un tās tūrisma objektiem.

17./18.martā, plkst.12:00-14:00 - Ciku, caku, caku...
Diena veltīta dažādām radošajām aktivitātēm: brošu izgatavošana no vilnas diegiem, brošu veidošana no zīda auduma, dažādu skaistuma aksesuāru veidošana. Kā arī otrreizēji izmantojamo materiālu izmantošanas apmācība.

24./25.martā, plkst.12:00-14:00 - Lieldienas gaidot
Lieldienu tradīcijas. Olu krāsošana ar dabīgiem izejmateriāliem. Radošajās darbnīcās tiks veidotas dažādas ar Lieldienu tematiku saistītas lietiņas. Kvilinga tehnikas pamati un tās daudzveidība.

31.martā, plkst. 12:00-14:00 - Rīga Plaza dzimšanas dienas svinības

FOTOZIEDOJUMS: Raitis Plauks

Tiekamies Rīga Plaza!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB