piektdiena, 2012. gada 20. janvāris

„Sasildīsim sirsniņas!” Ziemassvētkos

Pagājušā gada nogalē uzsāktā akcija „Sasildīsim sirsniņas!” izvērtās par plašu pasākumu, turklāt tā būs aktīva līdz pat Lieldienām. Bet par to, kā mums veicās Ziemassvētku dāvanu sarūpēšanā un to izdalīšanā, šis fotostāsts ar daudzajām, dažādajām fotogrāfijām un stāstiem.

Pateicoties mūsu atbalstītājiem Charity.lv un SIA „Fīlings” labvēlībai, akciju aizsākām jau Pirmajā Adventē, kad, spītējot nepateicīgajiem laikapstākļiem Līvu laukumā, kopā ar mūsu draugiem no HK Dinamo Rīga un Pasaku nams, tika atklāta nu jau trešā foto izstāde.
FOTOZIEDOJUMS: Kaspars Krafts


Paralēli fotoizstādei visu decembri aicinājām Rīgas viesus un iedzīvotājus pret ziedojumu iegādāties mūsu pašu bērnu un mammu darinātas mīļumlietiņas Arēna Rīga visos decembra pasākumos. Paldies visiem, kas pienāca pie mūsu labdarības stendiņa, īpaši HK Dinamo Rīga faniem :).

Palīdzēt bija iespējams arī, iegādājoties kuponu iepirkšanās portālā Pērkam kopā. Kopā tika nopirkti 544 kuponi.

Paldies visiem mūsu sadarbības partneriem, kas ziedoja savu produkciju, lai mēs varētu piepildīt dāvanu maisus: L’Oreal, Veiters, Egmont Latvija, Stenders, Staburadze, Ādažu Čipsi, Office day, Greta, Colgate, Gemoss, AstaPro, Mārtiņa beķereja, T-Bode.

Kā arī milzīgs paldies Marijai no Zviedrijas, kura kopā ar zviedru meitenēm – čaklajām adītājām, sagādāja veselu kravu ar dažnedažādiem adījumiem bērniem!

Paldies Jūlijai un Andrejam par veselu bagāžnieku iegādāto dāvanu visa vecuma bērniem un jauniešiem!

Paldies arī visiem atsaucīgajiem uzņēmumiem, kuri pie sevis izvietoja ziedojumu kastes dāvaniņām: izdevniecībai Santa, BITE, SEB, Stora Enso Packing, Baltā bura, Ekopreces VT, Rīgas sociālais dienests, Ķeguma pirmsskolas izglītības iestāde "Gaismiņa", Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, Reģionālā investīciju banka, GRINDEX.

Paldies Gastropub „Cydonia” par īpašo Ziemassvētku piedāvājumu savā ēdienkartē, no kura daļa līdzekļu nonāca ziedojumam akcijai.

Sirsnīgs paldies Rīgas Valsts 3.ģimnāzijai, bet īpaši 10. komerczinību klašu skolēniem, par Ziemassvētku tirdziņa sarīkošanu, kura laikā tika saziedoti 78 LVL!

Īpašais paldies mūsu draugiem Bikram yoga par labdarības klašu organizēšanu. Kā arī sirsnīgs paldies labdarības klašu apmeklētājiem un visiem pārējiem Bikram yoga studijas apmeklētājiem, kas atbalstīja akciju! Kopā tika savākti 224,04 LVL.

Jau decembra sākumā vairāki bērni, to skaitā bērni no Latgales audžuģimenēm, rakstīja vēstulītes Ziemassvētku vecītim. Daudzas no tām nonāca pie uzņēmuma KPMG darbiniekiem, kuri parūpējās, lai vēstulēs rakstītie lūgumi tiktu izpildīti :).

Tāpat arī paldies Eiropas Hitu Radiostacijas klausītājiem un darbiniekiem par daudzajām dāvaniņām mūsu bērniem!

Uz ziedojuma tālruni decembrī saņēmām 83 zvanus. Paldies no sirds!

Bet vis, vis lielāko paldies mēs vēlamies teikt tiem uzņēmīgajiem cilvēkiem, kuri paši noorganizēja dāvaniņu sarūpēšanu un nodošanu.

Paldies Laurai, kā arī viņas ģimenei un draugiem, kas sarūpēja dāvaniņas un apciemoja Gaļinas ģimeni.

Paldies Sigitai Jansonei un viņas draugiem par sagādātajiem un nogādātajiem saldumiem ģimenītei no Krīzes centra un dāvaniņām mūsu organizācijas aprūpē esošās ģimenes bērniem.

Paldies Rīgas Domes Īpašuma Departamenta darbiniekiem, kuri sarūpēja dāvaniņas un apciemoja 3 ģimenes Elejā. Sīkāks apraksts par to, kā viņiem veicās:
http://www.draugiem.lv/www.palidzesim.lv/gallery/?aid=37909702&galleryIgnoreCountPaldies Encounter.lv dalībniekiem, kuri sarūpēja dāvaniņas un apciemoja vairākas audžuģimenes Latgalē:Liels paldies Swedbank darbiniekiem no Pārdošanas un servisa vadības daļas un īpaši Viktorijai par fantastiskas dienas noorganizēšanu Elejas audžuģimeņu bērniem.
Šeit viņu stāstiņš un foto:

"Pagājušā gada nogalē, 27. decembrī, pie Swedbank viesojās audžubērni no Elejas. Pasākumu bērniem organizēja Swedbank darbinieki no Pārdošanas un servisa vadības daļas. Mums bija patiess prieks par iespēju dāvāt 22 bērniem prieka un emociju pilnu dienu. Mēs apmeklējām Zinātnes muzeju, kā arī paši piedalījāmies radošajās darbnīcas Swedbank centrālā ēkā, kur meitenes mācījās gatavot skaistas brošas un apsveikuma kartiņas, savukārt puikas būvēja buru kuģus. Protams, neizpalika arī ekskursija pa Swedbank centrālo ēku.
Savukārt otrajā dienas pusē devāmies ar bērniem uz Riga plaza Multikino, lai noskatītos filmiņu „Runcis zābakos” un izklaidētos boulingā un bērnu rotaļu laukumā".Arī šogad, kā jau visus gadus, pati kārotākā un visilgāk gaidītā dāvana daudziem bērniem bija brauciens uz Līvu Akvaparku. Tā arī šogad trijās dienās Līvu Akvaparku apmeklēja 250 bērnu un viņu vecāku vai aizbildņu no dažādiem Latvijas novadiem.

Lai savestu, sašķirotu un iesaiņotu visas daudzās dāvanas, vajadzēja teju vai nedēļu. Lielā dāvanu apjoma un apciemojamo bērnu daudzuma dēļ šogad nespējām visus bērnus apbraukāt, tādēļ daļa bērnu dāvanas saņēma pirms Akvaparka apmeklējuma, kur pie mums bija ieradies arī Ziemsvētku vecītis un rūķi!

Bērniem šie svētki nozīmē tik daudz! Mājup braucot, autobusos esot valdījusi nebeidzama kņada un prieka pilni stāstījumi par piedzīvoto. Kādam tas liekas varbūt nevajadzīgi, taču mēs esam pārliecinājušies un pārliecināti, ka emocijas, kuras bērni gūst šādos pasākumos, neatsver nedz dāvanas, nedz drēbes, nedz pārtika... šis viņiem ir svarīgāks par visu!
FOTOZIEDOJUMS: Ruta Kalmuka


Netika aizmirsta arī Bērnu un mātes nodaļa Iļģuciema sieviešu cietumā. Pateicoties Colgate un AstaPro noziedotai produkcijai sagādājām tik ļoti nepieciešamās higiēnas preces. Bet bērniņus iepriecinājām ar siltajām adītajām drēbītēm no Zviedrijas, našķiem u.c. dāvaniņām no mūsu sadarbības partneriem.

Dāvaniņas uz mājām aizvest mēs izlēmām tiem bērniem, kuri netika uz Līvu Akvaparku, un jāsaka, arī savtīgu nolūku vadīti, jo Latgale – tā vienmēr ir pozitīva lādiņa un priecīga atkalredzēšanās. Pēc Jaungada svinībām devāmies tālajā ceļā uz Latgali, apciemojot 8 ģimenes dažādos Latgales nostūros. Visur rūķus sagaidīja priecīgas, pārsteigtas un gaidpilnas sejiņas. Bērnu prieks, verot vaļā sasaiņotās dāvanas, emocijas un prieka izsaucieni – to visu mēs nododam jums – jums, kas ziedoja dāvanas, naudiņu, lai šie bērni varētu saņemt šīs pozitīvās emocijas, kuras mēs savukārt ar Jāņa Saliņa fotogrāfiju starpniecību nododam tālāk:
FOTOZIEDOJUMS: Jānis Saliņš


Liels, liels paldies visiem ziedotājiem, atbalstītājiem, sadarbības partneriem un draugiem par bērnu priecīgajām emocijām! Šogad mums izdevās sasildīt sirsniņas vairāk kā plānots – teju vai 400 bērniem un jauniešiem no visas Latvijas!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB