piektdiena, 2012. gada 2. marts

Dinamo viesojas SAC Teika

FOTOZIEDOJUMS: Raimonds Volonts


14.novembra pēcpusdienā DINAMO Rīga vairāki spēlētāji viesojās bērnu aprūpes centrā Teika, kas ir viena no Valsts sociālās aprūpes centra „Rīga” filiālēm, un dāvināja speciālas ierīces kustību un koordinācijas uzlabošanai, kā arī dažādas dāvaniņas un garšīgas lietas no kluba sadarbības partneriem. Tikšanās laikā neiztika arī bez dažādām rotaļām un priekšnesumiem.

DINAMO Rīga centram dāvināja fizioterapijas un rehabilitācijas nodarbībām vajadzīgās ierīces (skrejceliņu, lai mācītos staigāt, līdzsvara platformas, u.c. piederumus kustību attīstīšanai). Savukārt, DINAMO Rīga sadarbības partneri bija sagādājuši bērniem dāvaniņas un dažādas garšīgas lietas – kancelejas preču komplekti no oficiālā Dinamo Rīga atribūtikas veikala www.dinamorigashop.lv, kosmētikas komplekti no ORIFLAME, butes filejas no Oscar Fish, Dinamo pelmeņi no Salas Zivis, Rīgas dzirnavnieka produkcijas komplekti, saldējums no Rīgas piena kombināts, Limonāde Limpo no Cēsu alus, auzu pārslu cepumi no maiznīcas Flora, Dinamo burkāniņi no Baltijas dārzeņi.

Radošās grupas „Pasaku nams” dalībnieki organizēja bērniem rotaļas un priekšnesumus, un aprūpes centra bērni savu paldies DINAMO Rīga pateica ar sirsnīgiem muzikāliem priekšnesumiem.

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Komentāra publicēšana

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB