sestdiena, 2012. gada 16. jūnijs

Nopērc krūzīti – palīdzi bērniem!

FOTOZIEDOJUMS: Jānis Spigovskis Fotoziedojums: Gints Ivuškāns
Ar sirsnīgām dziesmām, rotaļām, krūzīšu apgleznošanu un pozitīvām emocijām 13.jūnijā tika atklāts labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv un veikalu tīkla RITO kopprojekts.

„Palīdzēsim.lv” un RITO kopprojekta rezultātā tiek ražotas krūzītes ar bērnu zīmējumiem, kuras var iegādāties visos RITO veikalos Latvijā, kā arī Palīdzēsim.lv labdarības tirdziņos un labdarības veikalā „Otrā elpa”. Ienākumi no krūzītēm tiks novirzīti sociālā riska jauniešu motivācijas un izglītības  programmai.

Krūzīšu maketus ir veidojuši labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv”
aprūpē esošie bērni un jaunieši. Īpašā dizaina krūzītes tapušas ar sirds siltumu un, veidojot šo krūžu maketus, bērni un jaunieši sniedz atgriezenisko saikni, dodot sabiedrībai savu veikumu un  tādējādi pasakoties par līdzšinējo palīdzību un atbalstu.

Atklāšanas svētkos piedalījās Palīdzēsim.lv draugi: aktrise, dziedātāja Vita Baļčunaite, grupa Re:public, Mini Miss 2011 Roberta Džesika Larka, F64 fotogrāfi, HK Dinamo un atraktīvais Ecocatering.lv šefpavārs Rihards Frīdenbergs Kalniņš.

Pasākuma laikā visus ar jaukiem priekšnesumiem priecēja gan mākslinieki, gan sirsnīgā Seržānu audžuģimenīte no Bauskas.

Palīdzēsim.lv un RITO saka lielu paldies visiem, kuri atbalstīja šo pasākumu un bija kopā ar mums šajos svētkos!

Neesi vienaldzīgs un iegādājies arī Tu šī sirsnīgās krūzītes!

TV24 sižetu skatīt šeit: http://www.youtube.com/watch?v=PH6sjyXEkfM&feature=plcp

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB