sestdiena, 2012. gada 16. jūnijs

Dinner in the sky

FOTOZIEDOJUMS: Andrejs Terentjevs

Vakardiena bija pozitīvu emociju pārpildīta, jo mūsu aprūpē esošajiem bērniem un jauniešiem portāls "Delfi.lv" un "Dinner in the sky" dāvāja ko nebijušu – brokastis virs Vecrīgas jumtiem!

Lai arī sākotnēji sabijušies un atturīgi, pēc pacelšanās 50 metrus virs zemes jaunieši uz ceļamkrāna iekārtotajā kafejnīcā atraisījās un ar sajūsmu tvēra izteiksmīgo Rīgas panorāmu.

Uz “borta” mūs apkalpoja un stāstīja par sapņu piepildījumu atraktīvais pavārs Elmārs Tannis. “Dinner in the sky” producents Uldis Kalniņš jauniešus uzmundrināja un aicināja vērot burvīgos Rīgas skatus.

Jauniešiem, kuri nākuši no dažādiem tuvākiem un tālākiem Latvijas reģioniem, šis piedzīvojums bija kas iepriekš nepieredzēts. Šāda veida pasākumi dod pozitīvas emocijas, citu pieredzi un piedzīvojumu, sniedz neatsveramu ieguldījumu šo bērnu un jauniešu tālākajā attīstībā un ceļā uz citādu nākotni.

Liels paldies par šo neaizmirstamo rītu portālam Delfi un personīgi Arnim Ozolam! Paldies atraktīvajai “Dinner in the sky “ komandai un īpaši Elmāram Tannim un Uldim Kalniņam!

Aicinām arī citus uzņēmumus atbalstīt bērnu un jauniešu motivācijas un izglītības programmas!

Paldies no sirds!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB